Uniview PWR-DC1205-C8-EU Switching Τροφοδοτικό CCTV 8 Εξόδων 12VDC 60Watts
Λεπτομέρειες
Κωδικός
PWR-DC1205-C8-EU
Manufacturer
MPN
PWR-DC1205-C8-EU
EAN Number
Διάρκεια Εγγύησης
12 Μήνες
Τιμή στο κατάστημα
Τιμή Internet (Με ΦΠΑ)
14.50 (Save 44%)
Διαθεσιμότητα
Άμεσα διαθέσιμο
Επιλογές
Ποσότητα
Uniview PWR-DC1205-C8-EU  switching Τροφοδοτικό για κάμερες παρακολούθησης, είσοδος 230VAC, έξοδος 12 VDC συνολικής ισχύος 60W (5A), με 8 ανεξάρτητες εξόδους σε κλέμες για τροφοδοσία ισάριθμων καμερών και μέγιστο επιτρεπτό ρεύμα ανά έξοδο: 1A.  Παρέχει δυνατότητα επιλογής τάσης εξόδου 12 - 13.5 - 15 VDC για εξισορρόπηση απωλειών από μήκος καλωδίωσης.
Διαθέτει φωτεινή ένδειξη Led σε κάθε έξοδο ξεχωριστά και ενσωματώνει τα απαραίτητα κυκλώματα για προστασία βραχυκυκλώματος, υπέρτασης και υπερφόρτωσης. Παρέχεται σε πλαστικό κυτίο, γκρι χρώματος, κατάλληλα σχεδιασμένο για επίτοιχη τοποθέτηση. Περιλαμβάνεται καλώδιο σύνδεσης 230VAC. Δεν περιλαμβάνονται βίδες - ούπα στερέωσης. Διαστάσεις(Π×Β×Υ): 144×109.5×33 mm.
Στην πρόσοψη του τροφοδοτικού, θα βρείτε τον διακόπτη/επιλογέα τάσης εξόδου, με 3 θέσεις επιλογής:
  • Normal: Τάση Εξόδου 12V DC σε κάθε έξοδο
  • Long: Τάση Εξόδου 13.5V DC σε κάθε έξοδο
  • Extra Long: Τάση Εξόδου 15V DC σε κάθε έξοδο
Κύρια Χαρακτηριστικά:
  • Appearance: White
  • Διαστάσεις: 144 mm × 109.5 mm × 33 mm
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: 0°C ~ 40°C, Υγρασία: 10% ~95% (non-condensing)
  • Ενδεικτικά LED: Πράσινο, 1 για κάθε έξοδο
  • Τάση Εισόδου: 185 ~240 VAC, 50 Hz to 60 Hz
  • Τάση Εξόδου: 12 VDC
  • Συνολική Ισχύς: 60 Watts (5A)
  • Μέγιστο ρεύμα ανά έξοδο: 1A
  • Ripple & Noise: 150 mVp-p0.15 Vp-p (150 mV)
  • Κονέκτορας Τάσης Εισόδου: C8 (οχταράκι)
  • Κονέκτορες τάσης εξόδου: Κλέμενς +-
  • Cable Length Compensation
  • - Normal: 12 VDC
  • - Long: 13.5 VDC
  • - Ex-Long: 15 VDC