URL: http://www.emimikos.gr/uniview-pwr-dc1205-c8-eu-switching-power-supply-12vdc-5a-8-outputs/
Uniview PWR-DC1205-C8-EU Switching Τροφοδοτικό CCTV 8 Εξόδων 12VDC 60Watts
Λεπτομέρειες
Κωδικός
PWR-DC1205-C8-EU
Manufacturer
MPN
PWR-DC1205-C8-EU
EAN Number
Διάρκεια Εγγύησης
12 Μήνες
Τιμή στο κατάστημα
Τιμή Internet (Με ΦΠΑ)
14.50 (Save 44%)
Description
Uniview PWR-DC1205-C8-EU  switching Τροφοδοτικό για κάμερες παρακολούθησης, είσοδος 230VAC, έξοδος 12 VDC συνολικής ισχύος 60W (5A), με 8 ανεξάρτητες εξόδους σε κλέμες για τροφοδοσία ισάριθμων καμερών και μέγιστο επιτρεπτό ρεύμα ανά έξοδο: 1A.  Παρέχει δυνατότητα επιλογής τάσης εξόδου 12 - 13.5 - 15 VDC για εξισορρόπηση απωλειών από μήκος καλωδίωσης.
Διαθέτει φωτεινή ένδειξη Led σε κάθε έξοδο ξεχωριστά και ενσωματώνει τα απαραίτητα κυκλώματα για προστασία βραχυκυκλώματος, υπέρτασης και υπερφόρτωσης. Παρέχεται σε πλαστικό κυτίο, γκρι χρώματος, κατάλληλα σχεδιασμένο για επίτοιχη τοποθέτηση. Περιλαμβάνεται καλώδιο σύνδεσης 230VAC. Δεν περιλαμβάνονται βίδες - ούπα στερέωσης. Διαστάσεις(Π×Β×Υ): 144×109.5×33 mm.