To www.emimikos.gr χρησιμοποιεί cookies για τη βελτίωση της εμπειρίας σας. Με τη συνέχιση της πλοήγησης αποδέχεστε τη χρήση των cookies και την πολιτική χρήσης. Πατήστε εδώ για περισσότερα. 
    
  2261026435 & 2261081666        Επικοινωνία        Είσοδος Μέλους

Εκτύπωση σελίδας

HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimode SFP module, Duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm


HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimode SFP module, Duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm

  • HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimode SFP module, Duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm
  • HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimode SFP module, Duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm


Λεπτομέρειες

Κωδικός
SFP-1.25G-1310-DF-MM
Manufacturer
Τιμή στο κατάστημα
€32.00
Τιμή Internet (Με ΦΠΑ)
26.85 (Save 16%)
Διαθεσιμότητα
Άμεσα διαθέσιμο

Επιλογές

Ποσότητα


HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimode SFP module, Duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm

SFP module 1.25Gbps για διπλή οπτική ίνα MultiMode,1310nm, απόσταση έως 1Km, κοννέκτορα Duplex LC, MSA Compatible, θερμοκρασία λειτουργίας 0~70 ̊C.

Κύρια Χαρακτηριστικά: 

  • Single Power Supply 3.3V
  • Small Form Factor Pluggable (SFP) MSA Compatible 
  • Duplex LC Connector
  • Hot Pluggable Capability
  • Compliant With ROHS Standard
  • Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth
  • Support 1.25G Ethernet

Σχετικά Έγγραφα:

Datasheet

  • Σχετικά Προϊόντα