HIKVISION DS-2CE12KF3T-LSYE 2.8mm 3K 5Mpixels ColorVu, Smart-Hybrid Light 40m, Μικρόφωνο, WDR, IP67, NEMA 4X
Λεπτομέρειες
Κωδικός
DS-2CE12KF3T-LSYE
MPN
DS-2CE12KF3T-LSYE(2.8mm)
Διάρκεια Εγγύησης
24 Μήνες
Τιμή στο κατάστημα
Τιμή Internet (Με ΦΠΑ)
(Save 56%)
Description
- Ανάλυση 3K: Εξαιρετική ευκρίνεια 2960 × 1665 (5MPixels).
- Ευρυγώνιος Φακός: 2.8mm με οριζόντια γωνία θέασης 112°.
- Smart Hybrid Light: Τρεις λειτουργίες φωτισμού (White Light έως 40m / IR έως 40m).
- Anti-corrosion Design: Προστασία NEMA 4X για μέγιστη αντοχή στη διάβρωση.
- Audio over Coaxial: Ενσωματωμένο μικρόφωνο για μεταφορά ήχου μέσω του ίδιου καλωδίου.
- Υποστήριξη PoC: Δυνατότητα τροφοδοσίας μέσω ομοαξονικού καλωδίου.
Όπως όλες οι κάμερες της σειράς COLORVU με Smart Hybrid Light, έτσι και η DS-2CE12KF3T-LSYE 2.8mm διαθέτει διπλή τεχνολογία φωτισμού, δηλαδή:
- Υπέρυθρο IR Led φωτισμό ως 40m, για υπέρυθρη λήψη κατά τις νυχτερινές ώρες.
Ο τρόπος λειτουργίας του διπλού φωτισμού είναι επιλεγόμενος και μπορεί να λειτουργήσει ως εξής:
- Μόνο Λευκός Φωτισμός: Έγχρωμη εικόνα ημέρα - νύχτα (Default - Προεπιλεγμένο)
- Μόνο Υπέρυθρος IR φωτισμός - Ασπρόμαυρη υπέρυθρη εικόνα κατά τις νυχτερινές ώρες
Τι αξίζει να προσέξετε:
- Τροφοδοσία: Δυνατότητα τροφοδοσίας με 12 VDC ± 25% ή μέσω ομοαξονικού καλωδίου PoC.at. Μέγιστη κατανάλωση 7Watt. Δεν περιλαμβάνει τροφοδοτικό .
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
- Αισθητήρας: 3K CMOS
- Ανάλυση: 5Mpixels - 2960 (H) × 1665 (V)
- Τεχνολογία ColorVu - Smart Hybrid Light, με έξυπνο φωτισμό διπλής τεχνολογίας Dual-Light
- Φακός: 2.8 mm (Horizontal FOV: 112°, Vertical: 60°, Diagonal: 140°)
- Ευαισθησία: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON)
- Εμβέλεια Φωτισμού: Λευκό φως έως 40m / IR έως 40m
- WDR: 130 dB
- Ήχος: Ενσωματωμένο μικρόφωνο (AoC)
- Τεχνολογία σήματος εξόδου: HD Analog (HDTVI) με βύσμα BNC
- Frame rate HDTVI: 3K @20 fps/25 fps, 4 MP @25 fps/30 fps, 1080p @25 fps/30 fps
- Προστασία: IP67 & Anti-corrosion (NEMA 4X)
- Τροφοδοσία: 12 VDC ± 25% ή PoC.at
- Κατανάλωση: Max. 7.1 W
- Διαστάσεις: 211 mm × 83.5 mm × 80.7 mm